BEŽECKÉ A TRIATLONOVÉ TRÉNINGY NA DIAĽKU

Beháš a pritom nevieš či správne, tvoja výkonnosť stagnuje, zranenia sa objavia vždy v tom najnepríjemnejšom okamihu sezóny. Túžiš absolvovať svoj prvý bežecký pretek alebo si chceš splniť svoj bežecký sen či získať nové poznatky o bežeckom tréningu a zefektívniť svoj tréningový proces?

Ako stále aktívny bežec na stredné a dlhé vzdialenosti som tiež pred pár rokmi riešil podobné problémy. Behal som zbytočne veľa, trénoval som neefektívne, moja technika behu nebola tiež dokonalá a zranenia sa objavovali ako čistý zázrak práve vo chvíli, keď si ich človek najmenej prial.

Toto sa ale rýchlo zmenilo. Od tej doby som absolvoval bežeckú prípravu pod vedením profesionálnych trénerov, ktorí mi okrem mojej výkonnosti zlepšili i moje znalosti o bežeckom tréningu a samoštúdiom, pokusmi na sebe som zistil, čo a ako funguje. Svoje poznatky a skúsenosti prenášam viac ako tri roky do práce so svojimi klientami, ktorí sa systematicky každým rokom zlepšujú, beh sa stal ich životným štýlom a pravidelne zažívajú bežecký orgazmus.  

PONUKA BEŽECKÝCH TRÉNINGOV

TRIATLON

  • Osobná vstupná anamnéza na základe vstupného formulára
  • Stanovenie osobných cieľov a vytvorenie štruktúry makrocyklov (makrocyklus = 1 rok)
  • Analýza techniky behuBežecký tréningový plán online cez aplikáciu Trainingpeaks (4 týždne) 
  • Myšlienkové mapy, statický strečing a kompenzačno regeneračný tréning
  • Každý týždeň analýza a zhodnotenie tréningových záznamov mezocyklu
  • Každý týždeň spätná väzba na základe reportu
  • V prípade potreby priebežná korekcia tréningového plánu
  • Neobmedzená mailová alebo telefonická komunikácia
  • Možnosť videohovoru
  • Spolupráca s fyzioterapeutom

CENA 130 - 150 €
(minimálna spolupráca 5 mesiacov)

REFERENCIE

Jozef Rybár

Bežec na dlhé vzdialenosti

"S Patrikom som začal spolupracovať cca v novembri roku 2015. Dovtedy som bol presvedčený o tom, že nemám šancu z časového hľadiska stíhať viac ako povedzme 3 tréningy do týždňa. Dohodli sme sa však na 6 tréningoch a vytýčili si ciele na nadchádzajúcu sezónu, čo bola pre mňa dosť veľká výzva. Krok č. 1 k úspešnej spolupráci musí byť teda určite vaša ochota a odhodlanie niečo zmeniť. O to ostatné sa už dokáže postarať Patrik ako váš tréner. Po krátkom čase mi, sledujúc, ako reaguje moje telo, vypracoval tréningy na určité časové úseky ušité iba pre mňa tak, aby mi vyhovovali. Ja osobne som sa behom začal veľmi baviť a zamiloval som sa doňho. Kombináciou rôznych typov tréningov som ani raz za rok spolupráce nepocítil nepríjemný stereotyp, ale behy a ostatné športové aktivity si veľmi užívam. Prístup trénera je veľmi pozorný, raz týždenne vám zavolá a konzultuje s vami všetky potrebné záležitosti, informuje sa o vašom stave, programe, aby dokázal stále pružne reagovať na vaše ciele ale aj povinnosti. No a výsledok? Chváliť sa určite nechcem, ale rok 2016 bol v znamení mnohých osobných víťazstiev - výrazná strata váhy a vyformovanie postavy, dva maratóny, dva polmaratóny, množstvo kratších pretekov v behu aj na bicykli, a to najkrajšie - "osobák" na každom podujatí, na ktorom som sa objavil. Ak premýšľate nad tým, že sa pustíte do spolupráce s Patrikom, neváhajte, vaše telo vás odmení.."

Peter Ševcech 


Pred približne dvoma rokmi som menil psychicky celkom náročné zamestnanie a počas krátkej pracovnej pauzy som rozmýšľal akej športovej aktivite sa budem venovať. Keďže som potreboval hlavne vyventilovať hlavu, tak voľba padla na beh. Vzhľadom k tomu že mám dve deti, chcem sa im venovať čo najviac a nemám teda čas na nejaké spoločné organizované tréningy po večeroch - hľadal som trénera cez internet. Takto som našiel Patrika a PH your motion.

Keďže som nikdy predtým nebehával - bral som to tak, že to bude na mesiac, možno dva a potom odložím bežecké tenisky "na klinec". Sám som prekvapený z toho ako som si beh zamiloval.

Pod vedením Patrika som za tie dva roky nabehal približne 4000 km, odbehol dva maratóny, dva ultra traily, 8 polmaratónov a schudol asi 12 kg 😊

Jeho systematicky pripravený tréning a individuálny plán mi pomáha neustále sa zlepšovať, ale hlavne behať rozumne, tak aby som mohol behať dlhodobo a s radosťou keďže už nie som najmladší 😊

Patrik je vždy pripravený poradiť tak v otázkach tréningu, výživy, taktiky na preteky ale dokáže aj povzbudiť keď niečo nevyjde podľa predstáv. Viem, že v oblasti športového poradenstva sa veľa vzdeláva a do tréningu pre zverencov aplikuje tak overené ako aj moderné metódy. Napr. najnovšie využívame tréningová aplikáciu (TRAINING PEAKS) v ktorej je možné aktualizovať tréningový plán online, v hodinkách vidím počas behu presný plán vrátane intervalov, prestávok atď.

Pred dvoma rokmi som si ani nevedel predstaviť že budem 4x do týždňa ochotný vstávať o 5:00 ráno kvôli tomu aby som išiel behať ale beh sa aj vďaka Patrikovi stal neoddeliteľnou súčasťou môjho života.

A som rád, že ma začal nazývať "bežcom"

POTREBUJEM EŠTE PORADIŤ