Referencie

OHLASY SPOKOJNÝCH KLIENTOV

Katarína Pastieriková

GLOBAL LOGIC SLOVAKIA

V rámci prípravy na štafetový beh som zorganizovala pre celý náš tím teambuilding - bežecké sústredenie na chate. Chcela som, aby to nebolo len o behaní, ale aby sme si odtiaľ odniesli niečo viac. Oslovila som preto Patrika, ktorý nám naplánoval program na celý víkend. Dozvedeli sme sa kopec vecí, ktorými sa hobby bežec bežne nezaoberá, ale pritom sú to fakt dôležité informácie. Môžete si prečítať niekoľko kníh o behaní, ale ako sa hovorí - lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. A úplne najlepšie vyskúšať si to reálne v praxi, kde na vás dohliadne tréner a upozorní na to, čo je dobré a čo je zlé. Aj vďaka videoanalýze viem, na čom treba zapracovať, aby som behala správne a bez toho, aby som sa musela v budúcnosti obávať nejakých zranení. Pre Patrika to nie je len práca, je to pre neho poslanie, niečo, čo mu dáva zmysel a chce ten zmysel ukázať aj ostatným. Patrik, ďakujeme!

Peter Knapec 

Motokros - Majster slovenska v kategorii hobby 4T enduro a crooss countri , Redbull gen on top 16 zo 140

"PH YOUR MOTION som začal navštevovať po úraze. Chodím tu veľmi rád nakoľko to nieje stereotyp a každý tréning je o niečom inom. Patrik Holeša namňa posobí veľmi profesionálne tak som mu zveril do rúk celú moju prípravu na sezónu nakoľko aktívne športujem. Odporúčam každému!"

Jozef Rybár

Bežec na dlhé vzdialenosti 

S Patrikom som začal spolupracovať cca v novembri roku 2015. Dovtedy som bol presvedčený o tom, že nemám šancu z časového hľadiska stíhať viac ako povedzme 3 tréningy do týždňa. Dohodli sme sa však na 6 tréningoch a vytýčili si ciele na nadchádzajúcu sezónu, čo bola pre mňa dosť veľká výzva. Krok č. 1 k úspešnej spolupráci musí byť teda určite vaša ochota a odhodlanie niečo zmeniť. O to ostatné sa už dokáže postarať Patrik ako váš tréner. Po krátkom čase mi, sledujúc, ako reaguje moje telo, vypracoval tréningy na určité časové úseky ušité iba pre mňa tak, aby mi vyhovovali. Ja osobne som sa behom začal veľmi baviť a zamiloval som sa doňho. Kombináciou rôznych typov tréningov som ani raz za rok spolupráce nepocítil nepríjemný stereotyp, ale behy a ostatné športové aktivity si veľmi užívam. Prístup trénera je veľmi pozorný, raz týždenne vám zavolá a konzultuje s vami všetky potrebné záležitosti, informuje sa o vašom stave, programe, aby dokázal stále pružne reagovať na vaše ciele ale aj povinnosti. No a výsledok? Chváliť sa určite nechcem, ale rok 2016 bol v znamení mnohých osobných víťazstiev - výrazná strata váhy a vyformovanie postavy, dva maratóny, dva polmaratóny, množstvo kratších pretekov v behu aj na bicykli, a to najkrajšie - "osobák" na každom podujatí, na ktorom som sa objavil. Ak premýšľate nad tým, že sa pustíte do spolupráce s Patrikom, neváhajte, vaše telo vás odmení..“

Katarína Kalinová

Účastnička cvičenia Mama vo forme ROSLY

”Cvičenie, určené predovšetkým mamičkám, som si obľúbila hneď od prvého dňa. Bolo to jedno z najlepších rozhodnutí, aké som kedy urobila za posledné obdobie. Pre každého odporúčam. Nemusia to byť len mamy, je dôležité začať hocikedy, či už mladšom alebo v staršom veku. Neznamená to, že keď má človek napr. dvadsať rokov a je štíhly, že nepotrebuje pohyb, len si to vtedy možno neuvedomuje, lebo si myslí, že cvičiť treba iba tomu, kto je tučný. No žiaľ nerobia to ani takí mladí ľudia, ktorí majú oveľa viac času ako neskôr budú mať, a popri tom hovoria, že ho nemajú, lebo nemajú záujem. Keby sa začali viac hýbať, môžu predísť ochabnutému svalstvu a urobiť si tiež prevenciu do budúcnosti proti rôznym zdravotným ťažkostiam. Dnes počúvame zo všetkých strán, aký zdravý je pohyb, aké dôležité je zdravo žiť, a teda viesť zdravý životný štýl, je to naozaj tak.

Za seba môžem povedať, že mi to prinieslo len pozitívne zmeny v živote, tak po fyzickej, ako hlavne po psychickej stránke, čo je myslím veľmi dôležité, lebo človek je potom v akejsi rovnováhe. Zbavím sa stresov, vypnem od všetkých problémov a sústredím sa len na jedno, a to že sa uvoľním, pracujem a sústredím pozornosť len na seba, a tým si nielenže "oddýchnem", ale zároveň naberiem mnoho síl do ďalšieho boja v živote, a to doslova a do písmena. Po pravidelnom cvičení sa kondícia nielenže zvyšuje, telo je silnejšie a pevnejšie, a to nehovorím o vnútornej sile, ktorá ma posúva vpred a núti ma byť vyrovnanejším a stabilnejším človekom. A konkrétne cvičenie v našej skupine je veľmi príjemné, uvoľnené a bez stresu. Je primerané možnostiam a schopnostiam každej z nás. Takže je prispôsobené, aby nás nič "nebolelo", ale postupne sa zvyšuje tempo a náročnosť, a tým sa telo s tým stotožňuje a postupne si zvyká na takúto záťaž. Takže je prvoradé naše zdravie a kvalita, nie kvantita cvičenia. V rámci cvičenia sa aj porozprávame, zasmejeme, a tým je uvoľnenejšia atmosféra, čo robí cvičenie ešte príjemnejším. Nechodím s pocitom, že "musím ísť cvičiť", ale sa teším, že znova niečo pre seba urobím a vypustím z hlavy všetko ostatné, čo sa cvičenia netýka. Takže všetkým prajem príjemný pocit nielen z cvičenia, ale aj po ňom.“

Jozef Skorčík

MMA Zápasník 

Keďže MMA je komplexný šport v postoji, ale aj na zemi, príprava zápasníka musí byť naozaj komplexná a svoje pohybové vlastnosti musí neustále zlepšovať v každom smere. Keďže som videl, že Paťo sa venuje tomuto odboru, zveril som prípravu pod jeho krídla a vidím, že som spravil správny krok vpred. Tak ako aj ostatní, bol aj môj prípad, že prípravu sme robili extrémne do veľkých výkonov, často sme išli cez bolesti a nezmyselne sme sa snažili čo najviac zničiť, aby sme mali pocit, že do prípravy išlo naozaj všetko a spravili sme pre to maximum. To všetko však viedlo k častým zraneniam, bolestiam kĺbov, únave svalov a vyčerpanosti. Na môj obdiv pod Paťovým vedením sa toto zmenilo o 360 stupňov. Absolvoval som vstupné testy, kde sa ukázalo, čo je dobré a čo zlé. Postupne sme začali odstraňovať zlú techniku, začali sme viac pracovať na veciach, kde sú medzery a pomaličky ladiť všetko ostatné. Moje prvé uznanie prišlo, keď má prestali bolieť kolená a členky, kde zlou technikou chôdze a behu som preťažoval vonkajšie strany. Ďalej to bol výkon, ktorý išiel omnoho vyššie a začal som sa cítiť silnejší, no pohyby pri športe sa mi začali robiť zrazu omnoho ľahšie. No a posledná vec, pri vstupným testoch som bol doslova stiahnutý ako paragraf, postupným strečingom a uvoľňovaním sme prišli do fázy, kde svaly dokážu vykonať bez problémov pohyb, ktorý predtým bol nemysliteľný. Toto všetko sme dokázali jednoduchým, hravým, no hlavne rozumným a technickým tréningom. Môj obdiv má aj preto, lebo tréning mi prináša radosť a často je tam zakomponovaná hra. Hra, na ktorú keď sa sústredíte, má efekt veľkého prínosu. Človek sa zabaví, má z toho radosť, no pritom mu to prinesie oveľa viac ako si myslí. Všetko je o sústredení sa na daný moment, robiť malé krôčiky, z čoho vznikne väčší a väčší krok, až nakoniec dosiahnete to, čo ste chceli.

Paťo mi ukázal cestu, ktorá je určite správna a som rád, že som ho oslovil a splnil to, čo som chcel a na čom sme sa dohodli.

My však zďaleka nekončíme, pretože s malými cieľmi sa neuspokojíme a vytrvalo si pôjdeme za tým veľkým.

Takže dúfam, že moje odporúčanie presvedčí aj ostatných, pretože ja viem, že moje rozhodnutie sa zveriť do Paťových rúk bolo správne..“

Jakub Petršáš

Bastketbalista

"V PH YourMotion mi veľmi pomoholi v mojej predsezónnej príprave. Patrik a Miro sa mi venovali naplno a ich tréningy boli prispôsobené presne tomu, na čom som potreboval zapracovať najviac mimo sezóny. Chalanom veľmi pekne ďakujem za možnosť trénovať s nimi v ich centre a prajem veľa úspechov ešte.

CHCETE SI VYBRAŤ MOJE SLUŽBY?