Vybuduj si trvalý pozitívny vzťah k zdravému štýlu života 


VITAL LADY 

Ako by sa ti páčilo, keby sa stal pohyb súčasťou tvojho života? Skús si to predstaviť, aký by to malo dopad na tvoj život. Ručička na váhe by ukazovala stále rovnaké hodnoty, tvoje svaly by boli silné a elastické, kosti pevné a návštevy u lekára by sa vytratili z tvojho života. A to nie je všetko. Cvičenie by sa pre teba stalo zvykom a zábavou, spoznáš nových ľudí so spoločnými záujmami, zažiješ pocit napredovania, pozdvihneš svoju chuť do života a získaš stratené sebavedomie. 

Už tri týždne bez pohybu na lôžku oslabia tvoj organizmus viac ako o dve desaťročia postupného starnutia.    

Zbav sa predsudkov o silovom a kondičnom tréningu. Inteligentný kondičný tréning pôsobí na naše telá ako lekár, ktorý nás ,,očkuje" proti obezite, cukrovke, osteoporóze, vysokému krvnému tlaku, dokonca i depresiám a mnohým iným ochoreniam dnešnej rýchlej doby.  

Cielené kondičné cvičenie, ktoré využíva správne princípy a vedcami overené tréningové metódy je najlepšia zdravotná prevencia. 

Informácie, ktoré ťa môžu záujímať. 

Pre koho je VITAL LADY určená? 

Pre všetky ženy, ktoré túžia pravidelne, postupne, primerane a dlhodobo sa starať o seba a byť vitálnejšie po zvyšok svojho života. 

Aká je cena? 

V prvom rade ťa bude stáť tvoj voľný čas. Ako sa hovorí, najväčším aktívom na svete je čas a nie peniaze. Ale keď si to porovnáš s podobnými cvičeniami mimo mesta, ušetríš hneď hodinu svojho času, ktorý by si minula na cestovanie. 

Kto je trénerom? 

Trénerom tréningových jednotiek je atletický a kondičný tréner Patrik Holeša a kondičný tréner Miroslav Hájek. Viac o trénerovi nájdeš tu.  


Kde prebiehajú tréningové jednotky? 

Všetky tréningové jednotky prebiehaju v súkromnom pohybovom centre PH your motion. 

Hľadáš dôvody prečo sa prihlásiť?

Objavíš správne pohybové stereotypy a zbavíš sa bolestí, ktoré ťa trápia v bežnom živote

 Staneš sa súčasťou uzavretej skupiny šiestich až desiatich žien, ktoré budú tvoje nové kamarátky, s ktorými zažiješ kopec zábavy 

Máš možnosť navštevovať profesionálne vedené tréningové jednotky v príjemnom prostredí súkromného pohybového centra PH your motion priamo v Rajci

Spoznáš svoje telo do hĺbky a získaš pozitívny vzťah k zdravému štýlu života

Získaš 100 % garanciu vrátenia penazí, ak nebudeš spokojná s tréningami bez udania dôvodov

Čo hovoria na tréningové jednotky pod mojím vedením druhý? 

Jarka Fusková

Aktívna mama dvoch detí

"Pri cvičení pod Patrikovým vedením prichádzam na to, že moje telo obsahuje aj svaly, že to nie je len kopa slaninky. Ďalšie pozitíva sú, že ma prestal bolievať chrbát, zlepšila sa mi koordinácia tela, a aj keď som po cvičení unavená, napriek tomu sa cítim skvelo. Tréner je skvelý človek a nikdy to neženie do extrému, vždy sa snaží postaviť tréning tak, aby sme ho všetky zvládli."

Gabika Jakubesová 

Mamička na materskej

”Tréningy, ktoré Patrik vedie, boli od samého začiatku prispôsobované našej úrovni tak, aby sme ich dokázali všetky zvládať. Postupne krok po kroku posúva naše vytrvalostné kapacity vpred... A výsledky je už teraz vidieť u všetkých z nás vo forme zlepšenia kondície a výkonnosti, vyformovania postavy a schopnosti odolávať únave i v bežnom živote. Páči sa mi, že mu predovšetkým záleží na našom zdraví, zaujíma sa o náš stav po tréningoch a pýta si spätnú väzbu na cviky. Ja osobne oceňujem i Patrikovu kvalitnú prípravu na tréningy (ešte som nezažila žiaden stereotyp), jeho pozitívne naladenie na každom tréningu a taktiež odvahu a trpezlivosť pracovať s mladými atlétmi (detská atletika, ktorú navštevuje moja 5-ročná dcéra)."

VITAL LADY 

Cenník 

Tréning v uzavretej skupine žien 2 x týždenne, cena za tréningovú jednotku pri počte skupiny viac ako šesť žien.

Trvanie tréningovej jednotky 50 až 60 minút. Prihlásiť sa môžeš minimálne na 3. mesiace (možnosť platby na dvakrát počas trimestra). V prípade, že v skupine je menej ako šesť žien cena tréningovej jednotky je 5€

6€

Tréning v uzavretej skupine žien 1 x týždenne, cena za tréningovú jednotku pri počte skupiny viac ako šesť žien.

Trvanie tréningovej jednotky 50 až 60 minút. Prihlásiť sa môžeš minimálne na 3. mesiace (možnosť platby na dvakrát počas trimestra). V prípade, že v skupine je menej ako šesť žien cena tréningovej jednotky je 6€

7€


Čo zahŕňa cena za pohybový program VITAL LADY? 

Tréningové jednotky v trvaní 50 až 60 minút v PH your motion

Priestory na spoločné posedenie po tréningoch

Možnosť osobnej komunikácie s trénerom v dohodnutom termíne

Zaistené miesto v skupine počas vážnej choroby alebo iných súkromných dôvodov

Prednostné právo prihlásenia na diskusie a iné podujatia organizované PH your motion

Objednávka pohybového programu VITAL LADY

Dôležité informácie a odpoveď možno na tvoje otázky? 

Koľko žien môže byť v jednej skupine? 

Mojím hlavným cieľom je prinášať ľuďom profesionálne služby a dohliadať na každého klienta na tréningu a práve preto prebiehajú tréningy v malých skupinách od 6 do 10 žien. 

Ako prebieha platba za pohybový program?

Hlavným princípom programu je dlhodobo a systematicky rozvíjať svoje pohybové návyky. Z tohto dôvodu i platba za pohybový program sa uhrádza na tri mesiace dopredu vždy na začiatku trimestra v roku. Samozrejme máš možnosť platbu zrealizovať na dvakrát a už je len na tebe, či ju uhradíš v hotovosti alebo prevodom na základe vystavenej faktúry. 

Čo ak ma súkromné dôvody alebo zranenie prinúti sa na čas odhlásiť z pohybového programu? 

Ak by nastala takáto situácia a bude len dočasná a ty budeš mať záujem v budúcnosti opäť pokračovať v pohybovom programe, budeš mať zabezpečené miesto po dobu troch mesiacov. 

Ak sa náhodou tréning zruší kvôli aktivitám trénera?

Samozrejme, ak sa tréning neuskutoční z dôvodov absencie trénera, za tréning sa neplatí, pokiaľ sa spoločne nedohodneme na jeho náhrade v iný termín. 

Čo ak vymeškám tréning? Bude mi cena za TJ vrátená?

 Vždy na začiatku trimestra máš možnosť dopredu nahlásiť termíny, kedy sa tréningu nezúčastníš z rôznych dôvodov (dovolenka, služobka, oslava...) a tieto tréningy sa ti odrátajú z celkovej sumy. Ak náhodou neplánovane ochorieš počas pohybového programu Vital Lady a choroba ti nedovolí byť prítomná na tréningoch po dobu dvoch týždňov, zaplatené tréningy ti prenesiem do ďalšieho trimestra. Ak vymeškáš tréning zo súkromných alebo iných dôvodov a nebudeš mať nahlásenú neúčasť na tréningu dopredu, cena za tréning ti automaticky prepadá ako keby si sa tréningu zúčastnila.

Schudnem vďaka tomuto pohybovému programu? 

Rád by som ti odpovedal, že áno. Ale zbytočne ťa nebudem zavádzať a nie je to ani hlavný cieľ pohybového programu Vital Lady. Všetko je individuálne a závisí to od množstva faktorov (stres, stravovacie návyky, životospráva...)... Možno vieš že sval je ťažší ako tuk, takže ešte možno priberieš :). Môžem ti ale sľúbiť, že sama budeš postupne na sebe poznať svoj progres, tvojim kĺbom sa vráti mobilita, svalom flexibilita i sila a možno prejdu i tie bolesti chrbtice.  

Čo je tvojou povinnosťou, keď sa prihlásiš na pohybový program Vital Lady? 

Samozrejme prichádzať s úsmevom na každý tréning. Ak náhodou nebudeš môcť prísť, bolo by super, keby si napísala vopred sms trénerovi o tvojej neúčasti. Veľmi mu to pomôže pri tvorbe tréningovej jednotky. Okrem toho sa cení dochvíľnosť. Cení sa i neskorý príchod na tréning ale už hmotne :). Keďže počas tréningu sa musíš sústrediť na svoje telo a vnímať len prítomný okamih, je dôležité, aby si vypla vždy mobil pred vstupom do PH your motion.  

Od kedy začína pohybový program Vital lady? 

O termíne tréningových jednotiek získaš informácie v e-maily, ktorý obdržíš do konca apríla na svoju e-mailovu schránku.